(05453) 7-27-31

У конкурсі приймають участь представники 23 областей і м. Києва:
1. Представниця Вінницької області – Савчук Анастасія Миколаївна, державний
професійно-технічний навчальний заклад «Вінницьке вище професійне училище сфери
послуг».
2. Представниця Волинської області – Дубнюк Анна Петрівна, державний професійно-
технічний навчальний заклад «Камінь-Каширське вище професійне училище».
3. Представниця Дніпропетровської області – Дірявка Анастасія Сергіївна, державний
професійно-технічний навчальний заклад «Кам’янський центр підготовки та перепідготовки
робітничих кадрів».
4. Представниця Донецької області – Горбенко Вікторія Олексіївна, Краматорське вище
професійне училище.
5. Представниця Житомирської області – Солудченко Оксана Сергіївна, Житомирський
професійний ліцей харчових технологій.
6. Представниця Запорізької області – Галатова Альона Миколаївна, Бердянський
економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету.
7. Представниця Закарпатської області – Сабов Адріана Іванівна, державний навчальний
заклад «Мукачівський центр професійно-технічної освіти».
8. Представниця Івано-Франківської області – Тарас Галина Петрівна, Отинійський
професійний ліцей енергетичних технологій.
9. Представник Кіровоградської області – Єрмолов Владислав Валерійович, державний
навчальний заклад «Знам’янський професійний ліцей».
10. Представниця міста Києва – Малюта Анастасія Олегівна, вище комерційне училище
Київського національного торговельно-економічного університету.
11. Представниця Київської області – Редванська Юлія Олегівна, державний професійно-
технічний навчальний заклад «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та
сервісу».
12. Представниця Львівської області – Федюк Катерина Степанівна, Львівський
професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
13. Представниця Луганської області – Яцемон Анжела Сергіївна. Кремінський
професійний ліцей.
14. Представниця Миколаївської області – Баклан Тетяна Володимирівна, Миколаївський
професійний промисловий ліцей.
15. Представниця Полтавської області – Гуман Тетяна Олегівна, державний професійно-
технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги».
16. Представниця Рівненської області – Ковалець Марія Олександрівна, державний
навчальний заклад «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».
17. Представниця Сумської області – Усенко Вікторія Віталіївна, державний професійно-
технічний навчальний заклад «Реутинський професійний аграрний ліцей».
18. Представниця Тернопільської області – Каленик Вероніка Володимирівна, державний
професійно-технічний навчальний заклад «Тернопільське вище професійне училище
ресторанного сервісу і торгівлі».
19. Представниця Харківської області – Унгурян Ірина Сергіївна, державний професійно-
технічний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти №4 м. Харкова».
20. Представниця Херсонської області – Легка Аліна Олександрівна, ержавний
навчальний заклад «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства».
21. Представниця Хмельницької області – Гудзь Мирослава Вікторівна, державний
навчальний заклад «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».
22. Представниця Черкаської області – Ткач Ольга Миколаївна, державний навчальний
заклад «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».
23. Представниця Чернівецької області – Філіпчук Каріна Сергіївна, Чернівецьке вище
комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету.
24. Представниця Чернігівської області – Бельченко Марина Олегівна, державний
професійно-технічний навчальний заклад «Чернігівський центр професійно-технічної освіти».
Знання та вміння учасників конкурсу оцінювало журі у складі:
— Монюк Ірина Олексіївна, завідуюча кондитерського виробництва ТзОВ «СІЛЬПО-ФУД»;
— Вірун Ольга-Віра Зіновіївна, начальник виробничого цеху ПАТ «Полісся хліб»;
— Наконечна Валентина Василівна, директор кондитерського цеху «ПП Наконечна В.В.»;
— Мартинюк Тетяна Степанівна, директор Коровайного дому «Март»;
— Новак Наталія Юріївна, завідуюча кондитерського цеху ресторану «Мелін»;
— Тарадайка Катерина Юріївна, директор кондитерського цеху «ПП Тарадайка К.Ю.».
Оргкомітет та журі конкурсу нагородили переможців та учасників:
— ЗА ПЕРШЕ МІСЦЕ — дипломом І ступеня та цінним подарунком представницю
Рівненської області Ковалець Марію Олександрівну, ученицю ДНЗ «Рівненське вище
професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»;
— ЗА ДРУГЕ МІСЦЕ — дипломом II ступеня та цінним подарунком представницю Львівської
області Федюк Катерину Степанівну, ученицю Львівського професійного коледжу готельно-
туристичного та ресторанного сервісу;
— ЗА ТРЕТЄ МІСЦЕ — дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком представницю м. Києва
Малюту Анастасію Олегівну, ученицю вищого комерційного училища Київського
національного торговельно-економічного університету;
— ЗА ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ — дипломом IІІ cтупеня та цінним подарунком представницю
Київської області Редванську Юлію Олегівну, ученицю ДПТНЗ «Білоцерківське вище
професійне училище будівництва та сервісу»;
— ЗА П’ЯТЕ МІСЦЕ — дипломом ІІІ cтупеня та цінним подарунком представницю
Полтавської області Гуман Тетяну Олегівну, ученицю ДПТНЗ «Полтавське вище професійне
училище ім. А.О. Чепіги»;
— ЗА ШОСТЕ МІСЦЕ — дипломом ІІІ cтупеня та цінним подарунком представницю
Запорізької області Галатову Альону Миколаївну, ученицю Бердянського економіко-
гуманітарного коледжу Бердянського державного педагогічного університету.
Усенко Вікторія Віталіївна учениця нашого ліцею здобула сьоме місце у даному конкурсі.
Усі інші конкурсанти отримали дипломи учасників та подарунки.