05453) 7-27-31

           04.05.2019 року на базі центру війсоково-патріотичного виховання ДПТНЗ “Конотопський професійний аграрн6ий ліцей” відбувся форум лідерів учнівського самоврядування “Голос крові: ми Українці!” Участь в заході прийняв і наш заклад ДПТНЗ “Реутинський професійний аграрний ліцей” голова учнівського самоврядування Дзебчук Н. та її заступниця Папченко Т. 

          У рамках заходу було проведено військово-патріотичну лінійку, лідери учнівського самоврядування взяли участь у військово-патріотичному квесті «Майбутнє України в наших руках», де були завдання за такими галузями: медицина, військова підготовка, загальні знання про державу, логіка, стрільба з пневматичної зброї, спортивна смуга перешкод.

          Перший день форуму закінчився вечерею у колі друзів на свіжому повітрі біля багаття. Вечір прикрасив колектив гітаристів Конотопської музичної школи. Учасники форуму змогли прослухати твори відомих композиторів, а також співали сучасні пісні під гітару.

           На другий день відбулося засідання у форматі «круглого столу»: «Роль учнівського самоврядування в системі національно-патріотичного виховання», на якому самоврядуванці представляли ділову документацію осередку учнівського самоврядування закладу освіти, звітували щодо проведення флешмобу «Увіковічуємо слово Кобзаря», акції #selfie_with_Shevchenko.

           Після засідання було проведено акцію «Алея дружби», де кожен учасник форуму зміг посадити власне дерево на території Конотопського аграрного ліцею.

             Всі лідери учнівського самоврядування, крім  дипломів за активну участь у форумі, отримали море позитивних емоцій, яскравих вражень, набули навичок ділового спілкування, щоб втілювати ці якості у своїх навчальних закладах