05453) 7-27-31

          27 червня 2018 року у затишному клубі навчального закладу ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей» зібралося дуже багато людей: учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання, батьків і рідних, а також  чимало гостей. Святково прикрашений вхід до зали сьогодні одночасно є і урочистою сценою, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір  у нашому навчальному закладі. 27 червня 2018 року для них, цьогорічних випускників ліцею,  стає  часом з якого розпочався відлік   їх дорослого життя. До цього на протязі усього навчання було все зрозуміле і звичне: і училище, що стало  майже рідною домівкою, і  друзі-одногрупники, і порадники-викладачі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

           Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

           А сценарій  святкового заходу продовжується. Випускникам, директор ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей – Валерій Вікторович Чечель, вручає атестати про отримання середньої освіти та диплом кваліфікованого робітника. А далі лунають щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників закладу, викладачів, батьків. Випускників  та всіх присутніх привітала із такою урочистою подією пенсіонер навчального закладу Ольга Олександрівна Ремесло, яка побажала випускникам щасливої долі та мирного неба.  Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші.

          З особливою шаною, учні подякували своїм викладачам та майстрам виробничого навчання — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре слово викладачів, завжди повертатися до рідного училища — не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

         Учні висловили щиру подяку своїм батькам, котрі підтримували її на шляху здобування знань, тим, хто зігрівав їх теплом своїх сердець і захищав від негараздів.
Завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству.

          Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

          Вітаємо вас, любі випускники, ваших батьків, викладачів та майстрів виробничого навчання зі святом!