05453) 7-27-31

                   Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті молоді, яка має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером. Однією з форм залучення дітей до участі у громадському житті є учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування – це спосіб організації життя учнівського колективу, яке сприяє виробленню в учнів почуття господаря навчального закладу, групи.

                  17-18 травня відбулося засідання обласної ради лідерів учнівського самоврядування вісімнадцяти ПТНЗ Сумщини на базі Роменського ВПУ, де активним учасником була наша учениця Дзебчук Надія.

                 Дводенна програма була дуже насичена та цікава. Відкриття заходу відбувалося під девізом «Тобі, Україно, європейська державо».

                Головною подією першого дня роботи зборів стала презентація результаьтів проекту «Змінимо майбутнє на краще» в ході якого учениця Реутинського ліцею презентувала проект під назвою «Молодь ліцею обирає здоровий спосіб життя».

               18 травня відбувся форум патріотичних справ учнівської молоді «Голос крові: ми – українці». На ньому учні звітували про роботу в рамках проекту «Патріотична хвиля», розповідали про участь в різноманітних проектах, благодійних акціях та концертах із метою збору коштів для воїнів АТО, конкурсах та квестах на підтримку наших захисників.