05453) 7-27-31

З 5 серпня, на базі ДПТНЗ “Реутинський професійний аграрний ліцей” проходять тренувальні збори з джиу-джитсу. Найсильніші спортсмени, серед яких чемпіони Європи та Світу, майстри спорту міжнародного класу з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської, Київської областей та міста Київ готуються до Чемпіонату Світу, що пройде восени у столиці Румунії – Бухаресті.

Всього беруть участь у зборах 58 учасників, серед яких і вихованці ДЮСШ “Олімп”, зокрема Даніель Преображенко, який в цьому році став чемпіоном Європи. З найближчих міст – шосткинські спортсмени, чемпіонка Європи Валерія Нешкова та бронзовий призер Чемпіонату Європи Данило Гордієнко. Вражає тренерський склад, присутні на зборах вісім найкращих тренерів країни, серед них і старший тренер збірної України з джиу-джитсу Ігор Юхименко, другий тренер збірної Володимир Скрипнюк та третій тренер Анатолій Красножон.

У програмі підготовки спортсменів 4 тренування по дві години на день – дуже напружений графік, тож на розваги у юнаків та дівчат не було ні сил, ні бажання. Перша зміна підготовки по файтинг-системі завершилася, деякі спортсмени повернуться до дому, проте приїдуть інші, які вже, практично до кінця серпня, будуть готуватися за системою не-ваза.