05453) 7-27-31

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартовування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому, а ще час для вирішення свого подальшого життя – ким же бути у майбутньому, яку професію обрати.

                Так 18 липня працівники ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей» завітали до дитячого оздоровчого табору «Ластівка» з профорієнтаційною роботою «Містечко професій». Біля ігрового майданчика розташували яскраві намети, що відразу привернуло увагу дітей. Зібралися всі охочі та зацікавлені до того, що ж буде відбуватися.

               До уваги відпочиваючихмайстри та викладачіспочатку представили перегляд фільму про ліцей: реклама професій, яких навчають у закладі, умови проживання, харчування, учнівські досягнення в навчанні та спорті, культурне дозвілля молоді.  Найбільше захоплення викликало анонсування  професії  майбутнього – кухарський арт-дизайн, який був продемонстрований у приготуванні панкейків.Краще один раз побачити, ніж сто разів почути! А ще краще – спробувати  зробити власноруч! Переглянувши майстер-клас, діти табору спробували відтворити власноруч дії професіоналів і переконатися, що робітничі професії в умовах сучасності є творчими і креативними. Працівники ліцею показували, як випікати та оздоблюватипанкейки (американські млинці). Вишукувалася величезна черга з відпочиваючих, які виявили бажання показати свою майстерність. Готували млинці, прикрашали згущеним молоком, а потім куштували свої вироби. Відбувалося справжнє дійство. Усім було весело й гамірно.

                       Майстри та викладачі розповіли, що запит на ринку праці на відповідні професії є. Проведення такого заходу серед учнівської молоді табору повинно допомогти їм зрозуміти, що робоча спеціальність необхідна, вимагає творчого підходу та приносить задоволення.

Запрошуємо до співпраці та оволодіння професією!