05453) 7-27-31

З 19 по 20 травня 2016 року на базі Конотопського ВПУ-4 відбувся заключний етап конкурсу «Учень року» в системі професійно-технічної освіти. У конкурсі взяли участь учні з 24 професійно-технічних училищ Сумської області, 1 учасник з м. Києва та 1 учасник з Полтавської області (м. Кобиляки).
Вікарчук Владислава учениця ІІ курсу за професією «Кухар; кондитер» представляла ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей.
Учасники змагались у п’яти конкурсах:
– представлення візитної картки «Дозвольте відрекомендуватися»;
– виставка-презентація «Мій навчальний заклад»;
– «Світ моїх захоплень»;
– конкурс на кращий нарис, листівку, власний вірш, пісню з теми «Я- патріот України»;
– експромт «Моя позиція».
Для учасників конкурсу та гостей була організована екскурсія по місту Конотоп, яка залишила у пам’яті учнів незабутні враження. Незабутнє враження залишила зустріч конкурсантів з ветеранами Другої Світової війни та учасником бойових дій в зоні АТО.
Журі цьогорічного конкурсу відзначило неабияку згуртованість та дружність конкурсантів, і це при тому, що вони мали між собою конкурувати! А тому й визначати кращого з кращих виявилося надскладною задачею. Однак, журі із задачею впоралось і віддало титул абсолютного переможця в системі профтехосвіти України Денису Татушенку з м. Кобиляки.
Кожен учасник конкурсу розкрив свої таланти і отримав диплом у різноманітних номінаціях. Вікарчук Владислава відзначена дипломом переможниці у номінації «Молода генерація».
Конкурс переконливо довів, що українська земля багата на талановиту молодь, якій доведеться будувати нову незалежну державу.
Учасники конкурсу були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, цінними подарунками та сувенірами на згадку.