05453) 7-27-31
Обрати сторінку

За особливі заслуги в спорті, Анатолія Поповченка, учня нашого ліцею, відзначено стипендією голови Сумської обласної державної адміністрації. Отримувати грошову винагороду юнак буде протягом 2018 року.
Наразі, спортсмен навчається у групі №28т, за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «А2»); водій автотранспортних засобів (категорія «С»), з терміном навчання 1 рік.
Анатолій Поповченко з 4 по 12 вересня минулого року, у Литві, брав участь у 21 Чемпіонаті Європи з радіоспорту і входив до складу команди Ч-19 з 3-х чоловік, які на діапазоні 3.5 Мгц стали чемпіонами Європи. На діапазоні 145Мгц – срібними призерами та, на цьому ж діапазоні, в особистому заліку, юнак завоював бронзову медаль.
Також, він зайняв ІІІ місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу за програмою ХХХІІ обласної спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів на дистанції 1000 м у місті Суми.