05453) 7-27-31

Зігріймо серце дітей любов’ю

Недаремно День захисту дітей відзначають саме в перший день літа – 1 червня, адже діти уособлюють сонце, тепло, ласку і любов. Вперше цей відзначили у 1950 році понад 50 країн світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Згодом у 1959 році прийнято Декларацію прав дитини.

1 червня – це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини, як одного з основних завдань держави та кожної людини зокрема. Адже саме від нас, дорослих, залежить, як складеться в подальшому життя маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Гуманізм, процвітання держави визначається саме ставленням до кожної дитини. Пам’ятаймо, що діти, незалежно від того звідки вони, не є предметом зручності чи об’єктом або «чистими аркушами». Це передусім особистості з своїми власними потребами, сподіваннями, цінностями, надіями, мріями. 

У наших силах вберегти дітей від зла, від жорстокості чи насильства, від болю. Ми маємо старатись об’єднати наші зусилля, бути правильним прикладом, зігрівати любов’ю кожне дитяче серденько, щоб виростити достойних та гідних людей.

Бажаємо вам, діти, бути здоровими, добрими, завжди такими щирими та безпосередніми, як ви є, щоб ми щиро втішалися вашими успіхами. А ми докладатимемо максимум зусиль, щоб ваше дитинство було щасливим!