05453) 7-27-31

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, 78-ї річниці створення УПА, ми відзначаємо ще й День Захисника України.

Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Воно воістину всенародне, окроплене кров’ю та освячене вірою. Адже наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.

Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто брав участь у визвольних змаганнях, вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу.

Цього року у ДПТНЗ «Реутинський ПАЛ » пройшли тематичні виховні заходи.

12 жовтня в бібліотеці гуртожитку була організована переїзна, присвячена захисникам України, виставка спільно з Реутинською бібліотекою Кролевецької ОТГ.

13 жовтня керівник фізвиховання Роман СИТНИК спільно з вихователем гуртожитку Антоніною НАЗАРЧУК підготували та провели спортивні змагання «Козацькі забави» для здобувачів освіти, які проживають у гуртожитку.

Також в бібліотеці групи № 3 СТВ та №42 підготували та представили стіннівку і вироби до Дня захисника України.

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну. Ми також не маємо права забувати про їх родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.