05453) 7-27-31
Обрати сторінку
           Заступник директора з НВР Володимир Сірий провів інформаційну годину на тему : «НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!», де здобувачі освіти ознайомились з протиправними явищами торгівлі людьми в сучасному суспільстві, як соціальним явищем.
           На превеликий жаль мільйони людей у світі перебувають у рабстві. Звичайно, «нові раби» не носять кайданів, їх не пропонують відкрито на ринках, як то було у прадавні часи, на них ніхто не має легальних прав, тому що у всіх країнах рабство заборонено. Тим не менш, люди перетворюються на «товар», який можна продавати і купувати, використовувати як завгодно, а потім викидати як непотріб. Тому торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом.
           У кожного з нас своя стежка, свій шлях до мети. І щоб із нами не трапилася біда, яка ставить людину в залежність від обставин, ми повинні добре знати – рабство в третьому тисячолітті існує і сучасний прояв його – це торгівля людьми.