05453) 7-27-31
Обрати сторінку

У  рамках Глобального Тижня безпеки дорожнього руху у ДПТНЗ «Реутинський ПАЛ» та з нагоди проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху організовано та проведено заходи щодо безпеки поводження на дорогах та транспорті. Здобувачам освіти  та педагогічним працівникам були запропоновані  цікаві відеоматеріали, які пояснюють правила поведінки пішоходів (витяги із законодавства), рекомендації до використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі,основи страхування життя, здоров’я та майна, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, порядком дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи нещасних випадків у дорозі.

Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що проходять двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, закладів освіти,  зацікавленої громадськості та ЗМІ  для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми.

Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” спільно з Міністерством освіти та науки України пропонує Вашій увазі Навчально-методичний посібник «Безпечна дорога додому»

https://dopomogadtp.com/ua/iedynyj-natsionalnyj-urok-z-bezpeky-dorozhnoho-rukhu-bezpechna-doroha-dodomu/