05453) 7-27-31
Обрати сторінку

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах у Реутинцях

З 11 по 15 лютого ДПТНЗ «Реутинський ПАЛ» гостинно приймав своїх давніх друзів. Уже традиційно в с. Реутинці відбувся командний Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах.  Загальна кількість учасників складала 135.

До ліцею з’їхалися  найсильніші орієнтувальники України  з дев’яти областей (Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Сумської, Черкаської ,Чернігівської) та міста Києва.

Змагання очолював суддя Володимир Шкура, інструктор-методист ДЮСШ «Олімп» (м. Кролевець).

У ДПТНЗ «Реутинський ПАЛ» на чолі з Валерієм Чечелем, на найвищому рівні були створені комфортні умови для розміщення гостей.

На церемонію відкриття Чемпіонату України завітали: Кролевецький міський голова Віктор Лехман, начальник відділу освіти Станіслав Масалига та начальник відділу молоді та спорту Микола Безверхий. Для усіх звучали щирі слова привітань і, звісно ж, нагородження переможців першого дня.

Надзвичайно насичені дні змагань дозволили спортсменим досягти нових вершин, декому підтвердити вже існуючий статус, самоствердитися, покращити свої вміння та навички. Також це чудова можливість поспілкуватися, знайти нових друзів та насолодитися чарівною зимовою природою, яка цьогоріч дуже порадувала гостей.

Підводячи підсумки, зазначимо, що змагання на базі  ДПТНЗ «Реутинський ПАЛ»  пройшли на високому рівні: учасники судді та гості залишилися задоволені результатами та організацією. Спортсмени дякували директору закладу Валерію Чечелю та всім працівникам ліцею за надзвичайно теплий прийом та гостинність.