05453) 7-27-31
Весна – пора року, коли оживає природа, коли кожен з нас може засвідчити своє ставлення до навколишнього середовища, додавши до нього нові насадження, щоб через рік-другий вони зазеленіли розкішними шатами; насіяти і насадити квіток, які радували б усіх, хто споглядатиме ту красу.
Такою метою пройнялися працівники ДПТНЗ «Реутинський ПАЛ», узявши участь в акції з озеленення території рідного закладу освіти.
Працівники озеленили алею перед спортивною залою. Озброївшись лопатами, робочими рукавичками і відрами, чоловіки дружно і з найкращими намірами взялися за роботу. Працювали відповідально, ретельно готували лунки, оперативно підносили саджанці сосен, поливали їх. І через кілька годин роботи алея змінилася до невпізнанності. Як гриби після дощу, тут виросли саджанці дерев , які в майбутньому розростуться і даватимуть здобувачам освіти, працівникам ліцею та відвідувачам у літню спеку жаданий затінок і прохолоду.
Дякуємо Володимиру СІРОМУ та Роману СИТНИКУ за прекрасний приклад та сподіваємось, що їхня справа стане початком великого озеленення.