05453) 7-27-31

Колектив ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей» щиро вітає з 29-ю річницею Незалежності України!

Сьогодні для кожного українця надзвичайний день. Це день нашої слави, нашої звитяги, самоствердження кожного з нас – 29-та річниця Незалежності України.

В одну історичну мить увібрано всю силу і велич поколінь, які спокон віків живуть на нашій землі. Ми гордимося, що наша Незалежність – не здобуток 21 століття. Вона вигартувана мечами і списами Володимира Великого та короля Данила, шаблями і пістолями Богдана Хмельницького й Івана Богуна, звитягою Січових Стрільців та вояками Української Повстанської армії. Незалежність увібрала у себе могутність Київської Русі та древнього Галича, сміливість козацького війська і силу духу шістдесятників, мудрість наших ракетобудівників і мистецький арсенал корифеїв пера і сцени.

Незалежність базується на споконвічних християнських цінностях, які є «плоть від плоті та кров від крові» нашого народу. Ми спадкоємці великих традицій багатьох поколінь, які цеглинка за цеглинкою будували храм нашої Незалежності. І мусимо усвідомити, що тепер настала наша пора – пора покоління 21 століття продемонструвати, чи гідні ми слави предків, чи маємо право бути рівними і вільними у сьогоднішньому складному світі, чи спроможні ми вберегти нашу самобутність. Гідні! Маємо право! Спроможні! І це довели усі 29 років нашої Незалежності.

Нам є чим гордитись в історії. Нам є з кого брати приклад серед українських історичних постатей та сучасників. Нам є що захищати!

З Днем Незалежності суверенна, соборна Україна! Слава Україні! Героям Слава!